Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 73 "Облыстық бюджет және Ақтөбе қаласы, аудандар бюджеттері арасындағы 2017-2019 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2019 жылғы 1 наурыздағы № 381 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 наурызда № 5982 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 45-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 29 қарашадағы "Республикалық және облыстық бюджеттер, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттері арасындағы 2017-2019 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілері туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 73 "Облыстық бюджет және Ақтөбе қаласы, аудандар бюджеттері арасындағы 2017-2019 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5190 тіркелген, 2017 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің кіріспесінде:
мемлекеттік тілде "4-бабының 45-тармағына" сөздері "45-бабының 4-тармағына" сөздерімен;
"қала" сөзі"қалалар" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күнненбастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
Т. ЕСЕНҒҰЛОВ
Облыстық мәслихаттың хатшысы С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА

О внесении изменений в решение областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 73 "Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами города Актобе, районов на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 1 марта 2019 года № 381. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 марта 2019 года № 5982. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 45 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2016 года "Об объемах трансфертов общего характера между республиканским и областными бюджетами, бюджетами городов республиканского значения, столицы на 2017-2019 годы" и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 73 "Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами города Актобе, районов на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5190, опубликованное 16 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в преамбуле решения:
на государственном языке слова "4-бабының 45-тармағына" заменить словами "45-бабының 4-тармағына";
слово "города" заменить словом "городов".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата
Т. ЕСЕНГУЛОВ
Секретарь областного маслихата С. КАЛДЫГУЛОВА