Ақтөбе облысы әкімдігінің 2017 жылғы 7 маусымдағы № 197 "Ауыл шаруашылығы басым дақылдарының тізбесін және субсидиялар нормаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2019 жылғы 12 маусымдағы № 233 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 маусымда № 6254 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2017 жылғы 7 маусымдағы № 197 "Ауыл шаруашылығы басым дақылдарының тізбесін және субсидиялар нормаларын бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5551 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 28 маусымда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі О. Оразалин

О признании утратившим силу постановления акимата Актюбинской области от 7 июня 2017 года № 197 "Об утверждении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий"
Постановление акимата Актюбинской области от 12 июня 2019 года № 233. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 июня 2019 года № 6254
В соответствии статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 7 июня 2017 года № 197 "Об утверждении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5551, опубликованное 28 июня 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области О. Уразалин