Жарық ауылдық округінің Қанай ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жарық ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 22 мамырдағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 мамырда № 6177 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жарық ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 27 ақпандағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жарық ауылдық округі әкімінің 27.02.2020 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10–1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринарлық бақылау және қадағалау Комитетінің Қобда аудандық аумақтық инспекциясының басшысының 2019 жылғы 7 наурыздағы № 2-10-3/73 ұсынысы негізінде, Жарық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі мүйізді қара малының арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, Жарық ауылдық округінің Қанай ауылының аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Жарық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада көрсетілген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Қобда аудандық әкімдігінің интернет–ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарық ауылдық округінің әкімі Е. Имангазин

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Канай Жарыкского сельского округа
Решение акима Жарыкского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 22 мая 2019 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 мая 2019 года № 6177. Утратило силу решением акима Жарыкского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 27 февраля 2020 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Жарыкского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 27.02.2020 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Кобдинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 7 марта 2019 года № 2-10-3\73, аким Жарыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Канай Жарыкского сельского округа, в связи с выявлением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Жарыкского сельского округа" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Кобдинского районного акимата.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жарыкского сельского округа Е. Имангазин