Шектеу іс-шараларын алу және Шұбарқұдық ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 15 маусымдағы № 119 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Шұбақұдық ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 24 қыркүйектегі № 162 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 қыркүйекте № 6391 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауылшаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Темір аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 26 тамыздағы № 2-14-4/193 ұсынысы негізінде, Шұбарқұдық ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шұбарқұдық ауылдық округінің Шұбарқұдық ауылы аумағында мүйізді ірі қара малдарының арасынан бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынсын.
2. Шұбарқұдық ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 15 маусымдағы № 119 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-10-198 тіркелген, 2018 жылы 22 маусымында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. "Ақтөбе облысы Темір ауданы Шұбарқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Қ. Нұралы

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Шубаркудыкского сельского округа от 15 июня 2018 года № 119 "Об установлений ограничительных мероприятий"
Решение акима Шубаркудыкского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 24 сентября 2019 года № 162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 сентября 2019 года № 6391
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Темирской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 августа 2019 года № 2-14-4/193, аким Шубаркудыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Шубаркудык, Шубаркудыкского сельского округа в связи с проведением комплексных ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Шубаркудыкского сельского округа от 15 июня 2018 года № 119 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированое в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-10-198, опубликованное 22 июня 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Шубаркудыкского сельского округа Темирского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Қ. Нұралы