Ойыл ауданы Қараой ауылдық округінің Бегалы нүктесі аумағында карантин белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Қараой ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 24 қазандағы № 13 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қазанда № 6433 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Қараой ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 17 қаңтардағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Қараой ауылдық округі әкімінің 17.01.2020 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ойыл аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2019 жылғы 30 қыркүйектегі № 2-13/66 ұсынысы негізінде, Ойыл ауданының Қараой ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл ауданы Қараой ауылдық округінің Бегалы нүктесі аумағында мүйізді ірі қара малдары арасынан қарасан ауруының анықталуына байланысты карантин белгіленсін.
2. "Ойыл ауданы Қараой ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Ойыл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі С. Займолдин

Об установлении карантина на территории точки Бегалы Караойского сельского округа Уилского района
Решение акима Караойского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 24 октября 2019 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 октября 2019 года № 6433. Утратило силу решением акима Караойского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 17 января 2020 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Караойского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 17.01.2020 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно–санитарного инспектора Уилской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 сентября 2019 года № 2-13/66, аким Караойского сельского округа Уилского района РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории точки Бегалы Караойского сельского округа Уилского района в связи с выявлением заболевания эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Караойского сельского округа Уилского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Уилского района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа С. Займолдин