"Қапшағай қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 12-15 Қапшағай қаласының әкімінің шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 2019 жылғы 7 маусымдағы № 06-08 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 7 маусымда № 5162 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қонаев қаласы әкімінің 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 12-21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қонаев қаласы әкімінің 04.01.2024 № 12-21 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 26-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Қапшағай қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қаласы әкімінің "Қапшағай қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 12-15 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4946 тіркелген, 2018 жылдың 13 желтоқсанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасының 14-тармағының екінші абзацындағы "№ 28 д" нөмірі алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің қосымшасының 33-тармағында "№ 7552" нөмірі "№ 3660" нөмірімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің қосымшасының 2-тармағының екінші абзацы "№ 41/1" деген нөмірімен толықтырылсын;
көрсетілген шешімнің қосымшасының 6-тармағының екінші абзацы "Гоголь көшесі № 1-ден № 6-ға дейін" сөздерімен толықтырылсын;
көрсетілген шешімнің қосымшасының 12-тармағының екінші абзацы "Қапшағай Энергетик-1"; "Заря Восток" сөздерімен толықтырылсын;
көрсетілген шешімнің қосымшасының 25-тармағының екінші абзацы "Московская көшесі №1, № 2, № 3"; "Гвардейская көшесі № 1, № 2" сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е. Қожахметовке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қаласының әкімі Т. Қайнарбеков

О внесении изменений и дополнений в решение акима города Капшагай от 10 декабря 2018 года № 12-15 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования подсчета голосов в городе Капшагай"
Решение акима города Капшагай Алматинской области от 7 июня 2019 года № 06-08. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 7 июня 2019 года № 5162. Утратило силу решением акима города Қонаев Алматинской области от 4 января 2024 года № 12-21
Сноска. Утратило силу решением акима города Қонаев Алматинской области от 04.01.2024 № 12-21 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Капшагай РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Капшагай от 10 декабря 2018 года № 12-15 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования подсчета голосов в городе Капшагай" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4946, опубликован 13 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
исключить из второго абзаца пункта 14 приложения указанного решения номер "№ 28 д";
в пункте 33 приложения указанного решения номер "№ 7552" заменить номером "№ 3660";
дополнить второй абзац пункта 2 приложения указанного решения номером "№ 41/1";
дополнить второй абзац пункта 6 приложения указанного решения словами "улица Гоголя с № 1 по № 6";
дополнить второй абзац пункта 12 приложения указанного решения словами "Капшагай Энергетик-1"; "Заря Восток";
дополнить второй абзац пункта 25 приложения указанного решения словами "Московская № 1, № 2, № 3"; "улица Гвардейская № 1, № 2".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Е. Кожахметова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Капшагай Т. Кайнарбеков