Қапшағай қалалық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Қапшағай қаласының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 46-186 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 62-222 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 20 желтоқсанда № 5355 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының "Қапшағай қаласының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 46-186 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5034 тіркелген, 2019 жылдың 6 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 33 940 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 15 080 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 18 860 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 11 098 мың теңге;
субвенциялар 7 762 мың теңге;
2) шығындар 36 170 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 230 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 230 мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Шеңгелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 36 474 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 21 690 теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 14 784 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 14 376 мың теңге;
субвенциялар 408 мың теңге;
2) шығындар 38 179 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 9 января 2019 года № 46-186 "О бюджетах сельских округов города Капшагай на 2019-2021 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 19 декабря 2019 года № 62-222. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 декабря 2019 года № 5355
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата "О бюджетах сельских округов города Капшагай на 2019-2021 годы" от 9 января 2019 года № 46-186 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5034, опубликован 6 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Заречного сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 33 940 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 15 080 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 18 860 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 11 098 тысяч тенге;
субвенции 7 762 тысячи тенге;
2) затраты 36 170 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 230 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 230 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 36 474 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 21 690 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 14 784 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 14 376 тысяч тенге;
субвенции 408 тысяч тенге;
2) затраты 38 179 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 705 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 705 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 705 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 705 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық мәслихатының
сессия төрағасы С. Нурсолтанова
Қапшағай қалалық маслихатының
хатшысы К. Ахметтаев
Қапшағай қалалық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 62-222 шешіміне 1 қосымша
Қапшағай қалалық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Қапшағай қаласының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы"
2019 жылға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата С. Нурсолтанова
Секретарь Капшагайского
городского маслихата К. Ахметтаев
Приложение 1 к решению Капшагайского городского маслихата от 19 декабря 2019 года №62-222
Приложение 1 к решению Капшагайского городского маслихата от 9 января 2019 года № 46-186 "О бюджетах сельских округов города Капшагай на 2019-2021 годы"
Бюджет Заречного сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы