Ескелді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 44-267 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 59-344 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 26 желтоқсанда № 5372 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 44-267 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5025 тіркелген, 2019 жылдың 6 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Алдабергенов ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 70 841 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 14055 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 56786 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 21569 мың теңге;
субвенциялар 35 217 мың теңге;
2) шығындар 74 687 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 846 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 846 мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Ақын Сара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 56 525 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3355 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 53 170 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 38917 мың теңге;
субвенциялар 14 253 мың теңге;
2) шығындар 57 009 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 484 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 484 мың теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Бақтыбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменении в решение Ескельдинского районного маслихата от 9 января 2019 года № 44-267 "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2019-2021 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 19 декабря 2019 года № 59-344. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 декабря 2019 года № 5372
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 9 января 2019 года № 44-267 "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5025, опубликован 6 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алдабергеновского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 70 841 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 14 055 тысяч тенге;
поступление трансфертов 56 786 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 21 569 тысяч тенге;
субвенции 35 217 тысяч тенге;
2) затраты 74 687 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 846 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 846 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Акынсаринского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 56 525 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 355 тысяч тенге;
поступление трансфертов 53 170 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 38 917 тысяч тенге;
субвенции 14 253 тысяч тенге;
2) затраты 57 009 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге,
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 484 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 484 тысячи тенге.";
"3. Утвердить бюджет Бактыбайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кірістер 86 133 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 27619 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 58514 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 33139 мың теңге;
субвенциялар 25 375 мың теңге;
2) шығындар 89 112 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 979 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 979 мың теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 233908 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 108890 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 125018 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 125018 мың теңге;
субвенциялар 0 теңге;
2) шығындар 234947 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 039 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 039 мың теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Қаратал ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25 292 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 707 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 20 585 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7847 мың теңге;
субвенциялар 12 738 мың теңге;
2) шығындар 27 588 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 296 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 296 мың теңге.";
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Төлеңгіт ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 83755 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5644 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 78111 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 66449 мың теңге;
субвенциялар 11 662 мың теңге;
2) шығындар 86393 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 638 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 638 мың теңге.";
"7. 2019-2021 жылдарға арналған Сырымбет ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 86 133 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 27 619 тысяч тенге;
поступление трансфертов 58 514 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 33 139 тысячи тенге;
субвенции 25 375 тысяч тенге;
2) затраты 89 112 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 979 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 979 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 233 908 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 108 890 тысяч тенге;
поступление трансфертов 125 018 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 125 018 тысяч тенге;
субвенции 0 тенге;
2) затраты 234 947 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 039 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 039 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Каратальского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 25 292 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 707 тысяч тенге;
поступление трансфертов 20 585 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7 847 тысяч тенге;
субвенции 12 738 тысяч тенге;
2) затраты 27 588 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге,
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 296 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 296 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Туленгутского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 83 755 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 644 тысяч тенге;
поступление трансфертов 78 111 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 66 449 тысяч тенге;
субвенции 11 662 тысячи тенге;
2) затраты 86 393 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 638 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 638 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Сырымбетского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты сақтау мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы А. Тайжанов
Ескелді ауданы маслихатының хатшысы К. Алпысбаев

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению соотвественно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Ескельдинского районного маслихата "По вопросам экономики, финансов, бюджету и соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессиии Ескельдинского районного маслихата А. Тайжанов
Секретарь маслихата Ескельдинского района К. Алпысбаев