Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 37-176 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 қыркүйектегі № 46-212 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 27 қыркүйекте № 5266 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 37-176 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5035 тіркелген, 2019 жылдың 4 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Боралдай кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 379 395 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 257 152 мың теңге;
трансферттер түсімі 122 243 мың теңге;
2) шығындар 389 313 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 918 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 918 мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Ащыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 289 234 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 211 922 мың теңге;
трансферттер түсімі 77 312 мың теңге;
2) шығындар 302 784 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 13 550 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 13 550 мың теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Байсерке ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 300 879 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 287 141 мың теңге;
трансферттер түсімі 13 738 мың теңге;
2) шығындар 332 952 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 9 января 2019 года № 37-176 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2019-2021 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 17 сентября 2019 года № 46-212. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 сентября 2019 года № 5266
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2019-2021 годы" от 9 января 2019 года № 37-176 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5035, опубликован 4 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Боралдай 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 379 395 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 257 152 тысячи тенге;
поступления трансфертов 122 243 тысячи тенге;
2) затраты 389 313 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 918 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 918 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Ащыбулакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 289 234 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 211 922 тысячи тенге;
поступления трансфертов 77 312 тысяч тенге;
2) затраты 302 784 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 13 550 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 13 550 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Байсеркенского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 300 879 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 287 141 тысяча тенге;
поступления трансфертов 13 738 тысяч тенге;
2) затраты 332 952 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 32 073 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 32 073 мың теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Жетіген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 143 602 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 109 884 мың теңге;
трансферттер түсімі 33 718 мың теңге;
2) шығындар 156 248 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 646 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 12 646 мың теңге.";
"9. 2019-2021 жылдарға арналған Чапаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 161 948 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 59 909 мың теңге;
трансферттер түсімі 102 039 мың теңге;
2) шығындар 167 084 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 136 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 136 мың теңге.";
"10. 2019-2021 жылдарға арналған Энергетический ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 435 605 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 398 158 мың теңге;
трансферттер түсімі 37 447 мың теңге;
2) шығындар 463 236 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета (-) 32 073 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 32 073 тысячи тенге.";
"4. Утвердить бюджет Жетыгенского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 143 602 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 109 884 тысячи тенге;
поступления трансфертов 33 718 тысяч тенге;
2) затраты 156 248 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 646 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 646тысяч тенге.";
"9. Утвердить бюджет Чапаевского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 161 948 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 59 909 тысяч тенге;
поступления трансфертов 102 039 тысяч тенге;
2) затраты 167 084 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 136 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 136 тысяч тенге.";
"10. Утвердить бюджет Энергетического сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 435 605 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 398 158 тысяч тенге;
поступления трансфертов 37 447 тысяч тенге;
2) затраты 463 236 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 27 631 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 27 631 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 25, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) дефицит (профицит) бюджета (-) 27 631 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 27 631 тысяча тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 25, 28 к указанному решению соответственно изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының сессия төрағасы С. Доненбаев
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова
Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 қыркүйектегі Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 37-176 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 46-212 шешіміне 1-қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Илийского районного маслихата С. Доненбаев
Секретарь Илийского районного маслихата Р. Абилова
Приложение 1 к решению Илийского районного маслихата от 17 сентября 2019 года № 46-212 " О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 9 января 2019 года № 37-176 " О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2019-2021 годы"

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен бөлінген нысыналы мақсатқа сай пайдаланылмаған кредиттерді қайтару
0
Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 қыркүйектегі Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 37-176 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 46-212 шешіміне 3-қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 37-176 шешіміне 7-қосымша
Байсерке ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
054
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета
0
Приложение 3 к решению Илийского районного маслихата от 17 сентября 2019 года № 46-212 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 9 января 2019 года № 37-176 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2019-2021 годы"
Приложение 7 к решению Илийского районного маслихата от 9 января 2019 года № 37-176 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Байсеркенского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы