Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қаңтардағы "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 15-53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 маусымдағы № 21-77 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 26 маусымдаа № 5193 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кеген аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 21 қаңтардағы № 15-53 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5040 тіркелген, 2019 жылдың 08 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 234320 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 24863 мың теңге;
трансферттер түсімдері 209457 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 164060 мың теңге;
субвенциялар 45397 мың теңге;
2) шығындар 240745 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6425 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6425 мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 87913 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11518 мың теңге;
трансферттер түсімдері 76395 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 65845 мың теңге;
субвенциялар 10550 мың теңге;
2) шығындар 89389 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1476 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1476 мың теңге";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Жылысай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 21 января 2019 года № 15-53 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2019-2021 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 12 июня 2019 года № 21-77. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 июня 2019 года № 5193
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кегенского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2019-2021 годы" от 21 января 2019 года № 15-53 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5040, опубликован 08 февраля 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кегенского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 234320 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 24863 тысячи тенге;
поступления трансфертов 209457 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 164060 тысяч тенге;
субвенции 45397 тысяч тенге;
2) затраты 240745 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6425 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6425 тысяч тенге";
"2. Утвердить бюджет Жаланашского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 87913 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 11518 тысяч тенге;
поступления трансфертов 76395 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 65845 тысяч тенге;
субвенции 10550 тысяч тенге;
2) затраты 89389 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1476 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1476 тысяч тенге";
"3. Утвердить бюджет Жылысайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кірістер 26130 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3945 мың теңге;
трансферттер түсімдері 22185 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6210 мың теңге;
субвенциялар 15975 мың теңге;
2) шығындар 28438 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2308 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2308 мың теңге";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 47185 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3729 мың теңге;
трансферттер түсімдері 43456 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 28793 мың теңге;
субвенциялар 14663 мың теңге;
2) шығындар 47252 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 67 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 67 мың теңге";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Қарқара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 39244 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3086 мың теңге;
трансферттер түсімдері 36158 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 20846 мың теңге;
субвенциялар 15312 мың теңге;
2) шығындар 39353 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 109 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 109 мың теңге";
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Ұзынбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 28970 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3908 мың теңге;
трансферттер түсімдері 25062 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 9939 мың теңге;
субвенциялар 15123 мың теңге;
2) шығындар 29363 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 393 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 393 мың теңге";
"7. 2019-2021 жылдарға арналған Шырғанақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 26130 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3945 тысяч тенге;
поступления трансфертов 22185 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6210 тысяч тенге;
субвенции 15975 тысяч тенге;
2) затраты 28438 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2308 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2308 тысяч тенге";
"4. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 47185 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3729 тысяч тенге;
поступления трансфертов 43456 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 28793 тысячи тенге;
субвенции 14663 тысячи тенге;
2) затраты 47252 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 67 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 67 тысяч тенге";
"5. Утвердить бюджет Каркаринского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 39244 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3086 тысяч тенге;
поступления трансфертов 36158 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 20846 тысяч тенге;
субвенции 15312 тысячи тенге;
2) затраты 39353 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 109 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 109 тысяч тенге";
"6. Утвердить бюджет Узынбулакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 28970 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3908 тысяч тенге;
поступления трансфертов 25062 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 9939 тысяч тенге;
субвенции 15123 тысячи тенге;
2) затраты 29363 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 393 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 393 тысячи тенге";
"7. Утвердить бюджет Шырганакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кеген аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Л. Нүсіпқожаева
Кеген аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Советов

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кегенского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Кегенского
районного маслихата Л. Нусипкожаева
Секретарь Кегенского
районного маслихата Н. Советов

"Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қаңтардағы "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 15-53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы "__" _____ № ________ шешіміне 1-қосымша
Кеген аудандық маслихатының 2019 жылғы "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 15-53 шешіміне 1-қосымша
Кеген ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

Приложение 1 к решению Кегенского районного маслихата от ________ 2019 года № _____ "О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 21 января 2019 года № 15-53 "О бюджетах cельских округов Кегенского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Кегенского районного маслихата от 21 января 2019 года № 15-53 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Кегенского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

"Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қаңтардағы" Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 15-53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы "__" _____ №______ шешіміне 2-қосымша
Кеген аудандық маслихатының 2019 жылғы "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 15-53 шешіміне 4-қосымша
Жалаңаш ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

Приложение 2 к решению Кегенского районного маслихата от ________ 2019 года № _____ "О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 21 января 2019 года № 15-53 "О бюджетах cельских округов Кегенского района на 2019-2021 годы"
Приложение 4 к решению Кегенского районного маслихата от 21 января 2019 года № 15-53 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Жаланашского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы