"Жергілікті ауқымдағы техногендік төтенше жағдай жариялау туралы" Шымкент қаласы әкімінің 2018 жылғы 19 маусымдағы № 5 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы әкімінің 2019 жылғы 26 шілдедегі № 1 шешімі. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 шілдеде № 54 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 29 және 37-баптарына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Шымкент қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жергілікті ауқымдағы техногендік төтенше жағдай жариялау туралы" Шымкент қаласы әкімінің 2018 жылғы 19 маусымдағы № 5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4641 болып тіркелген, 2018 жылғы 22 маусымда "Шымкент келбеті" газетінде және 2018 жылғы 22 маусымдағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Шымкент қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесі қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Шымкент қаласы бойынша филиалына жіберуді;
3) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Шымкент қаласында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарына жіберуді;
4) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары Н.Ергешбекке жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Ғ.Әбдірахымов

О признании утратившим силу решение акима города Шымкент от 19 июня 2018 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба"
Решение акима города Шымкент от 26 июля 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 30 июля 2019 года № 54
В соответствии со статьями 29 и 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким города Шымкент РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Шымкент от 19 июня 2018 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов № 4641, опубликовано 22 июня 2018 года в газете "Панорама Шымкента" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 22 июня 2018 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по городу Шымкент для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Шымкент;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Шымкент Н.Ергешбек.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г.Абдрахимов