Жергілікті маңызы бар "Қордай-Жайсан" мемлекеттік табиғи қаумалын құру үшін жерді резервте қалдыру туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 20 ақпандағы № 26 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 ақпанда № 4116 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне және "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қордай және Шу аудандарының аумақтарында қоса беріліп отырған жергілікті маңызы бар "Қордай-Жайсан" мемлекеттік табиғи қаумалын құру үшін резервіленген жер учаскелерінің жоспары (схемасы) мен экспликациясына сәйкес (1, 2 - қосымшалар) шекара шегінде жалпы алаңы 369970,16 гектар жер учаскелері 12 ай мерзімімен резервте қалдырылсын.
2. Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар жерлерінің құрамына бергенге дейін резервте қалдырылатын жер Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен пайдаланылады.
3. "Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М. Шүкеевке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мырзахметов
Жамбыл облысы әкімдігінің
2019 жылғы "20" ақпандағы
№ 26 қаулысына 1 қосымша
Жобаланып отырған жергілікті маңызы бар "Қордай-Жайсан" мемлекеттік табиғи қаумалы жер учаскесінің жоспары (сызбасы)
Ескертпе: Қағаз нұсқасын қарау.
Жамбыл облысы әкімдігінің
2019 жылғы "20" ақпандағы
№ 26 қаулысына 2 қосымша
Жергілікті маңызы бар "Қордай-Жайсан" мемлекеттік табиғи қаумалының резервіленген жер учаскелерінің экспликациясы
Аудандар
дың атаулары
Жалпы көлемі, гектар
Жер санаттары
Ауыл шаруалығы мақсатындағы жерлер
Елді мекен жері
Өнеркәсіп, көлік, байланыс жерлері
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар жері
Орман қорының жері
Су қорының жері
Босалқы жер
Мал айдау жолдарының жері
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1.
Қордай

О резервировании земель для создания государственного природного заказника местного значения "Кордай-Жайсан"
Постановление акимата Жамбылской области от 20 февраля 2019 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 февраля 2019 года № 4116
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и Законом Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Зарезервировать сроком на 12 месяцев для создания государственного природного заказника местного значения "Кордай-Жайсан" на территории Кордайского и Шуского районов земельные участки общей площадью 369970,16 гектаров в пределах границ согласно схеме расположения и экспликации резервируемых земельных участков (приложения – 1, 2).
2. Зарезервированные земельные участки до передачи в состав земель особо охраняемых природных территорий используются в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
3. Коммунальному государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области М. Шукеева.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мырзахметов
Приложение 1 к постановлению
акимата Жамбылской области
от "20" февраля 2019 года № 26
План (схема) земельного участка проектируемого государственного природного заказника местного значения "Кордай-Жайсан"
Примечание: Смотреть бумажный вариант.
Приложение 2 к постановлению
акимата Жамбылской области
от "20" февраля 2019 года № 26
Экспликации резервируемых земельных участков государственного природного заказника местного значения "Кордай-Жайсан"
Наимено вание районов
Общая площадь, гектар
Категории земель
Земли сельскохозяйственного назначения
Земли населенных пунктов
Земли промышленности, транспорта, связи
Земли особо охраняемых природных территории
Земли лесного фонда
Земли водного фонда
Земли запаса
Земли скотопрогонных трассы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1.
Кордайский