"Облыстың мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орманды пайдаланудың кейбір түрлері үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы" Жамбыл облысы мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы №32-8 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы №41-10 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 34-9 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 мамырда № 4213 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабы 9-шы тармағына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Облыстың мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орманды пайдаланудың кейбір түрлері үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы" Жамбыл облысы мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы № 32-8 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41-10 шешімінің (Жамбыл облысының Әділет департаментінде № 1804 тіркелген, Жамбыл облыстық "Ақ жол" газетінде № 10 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл облыстық мәслихаттың агроөнеркәсіптік дамыту, экология және табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың сессия төрағасы Б. Саудабаев
Облыстық мәслихаттың хатшысы Б. Қарашолақов

О признании утратившим силу решения Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2011 года №41-10 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 15 марта 2011 года № 32-8 "Об установлении ставок платы за некоторые виды лесных пользований на участках государственного лесного фонда области"
Решение Жамбылского областного маслихата от 30 апреля 2019 года № 34-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 мая 2019 года № 4213
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлений в Республике Казахстан" и статьей 27 пункта 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утравшим силу решения Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 41-10 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 15 марта 2011 года № 32-8 "Об установлении ставок платы за некоторые виды лесных пользований на участках государственного лесного фонда области" (зарегистрировано в Департаменте юстиций Жамбылской области за № 1804, опубликовано в Жамбылской областной газете "Знамя труда № 10).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского областного маслихата по вопросам развития агропромышленности, экологии и природопользования.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии областного маслихата Б. Саудабаев
Секретарь областного маслихата Б. Карашолаков