2020-2022 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 62-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 4483 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Меркі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1 Ақтоған ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 69493 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5211 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 101 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 64181 мың теңге;
2) шығындар – 99268 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -29 777 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 29 777 мың теңге;
қарыздар түсімі – 29 080 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-697 мың теңге.
1.2 Жамбыл ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 228063 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21801 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 206162 мың теңге;
2) шығындар – 246931 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -18 868 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 18 868 мың теңге;
қарыздар түсімі – 14 500 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-4368 мың теңге.
1.3 Меркі ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 493806 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 57777 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 436029 мың теңге;

О бюджете сельских округов Меркенского района на 2020-2022 годы
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 27 декабря 2019 года № 62-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 31 декабря 2019 года № 4483.
В соответствии статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Меркенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельских округов на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1.1 Актоганский сельский округ:
1) доходы – 69493 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5211 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 101 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64181 тысяч тенге;
2) затраты – 99268 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -29 777 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 29 777 тысяч тенге;
поступление займов –29 080 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 697 тысяч тенге.
1.2 Жамбылский сельский округ:
1) доходы – 228063 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21801 тысяч тенге;
неналоговые поступления –100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 206162 тысяч тенге;
2) затраты – 246931 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -18 868 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 18 868 тысяч тенге;
поступление займов - 14 500 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 4 368 тысяч тенге.
1.3 Меркенский сельский округ:
1) доходы – 493806 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 57777 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 436029 тысяч тенге;

6. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың әлеуметтік–экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
7. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге алынған күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қантарынан бастап қолданылады.
Меркі аудандық мәслихатының
сессия төрайымы А. Калкабаева
Меркі аудандық мәслихатының
хатшысы И. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 62-2 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Ақтоған ауылдық округінің бюджеті

6. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально-экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления и индустриально-инновационного развития.
7. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Меркенского
районного маслихата А. Калкабаева
Секретарь Меркенского районного
маслихата И. Ахметжанов
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 27 декабря 2019 года № 63-2
Бюджет Актоганского сельского округа на 2020 год