"Мойынқұм ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 қарашадағы №18-3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы № 38-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 наурызда № 4157 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Мойынқұм аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мойынқұм ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 қарашадағы №18-3 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3628 болып тіркелген, 2017 жылғы 28 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мойынқұм аудандық мәслихатының әлеуметтік дамуы, білім, мәдениет, тілдерді дамыту, халықтың денсаулығын сақтау, адам құқықтарын қорғау, халықтың аз қамтамасыз етілген бөлігін, мүгедектерді қорғау, жастар, отбасы және әйелдер ісі мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Cессия төрағасы А.Салибеков
Мәслихат хатшысы Ш.Исабеков

О признании утратившим силу решение Мойынкумского районного маслихата от 28 ноября 2017 года № 18-3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Мойынкумскому району"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 28 марта 2019 года № 38-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 марта 2019 года № 4157
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Мойынкумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мойынкумского районного маслихата от 28 ноября 2017 года № 18-3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Мойынкумскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3628, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 28 декабря 2017 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссия Мойынкумского районного маслихата по социальному развитию района, развитию образования, культуры и языков, здравохранению населения, по защите прав человека, малообеспеченных слоев населения, инвалидов, по делам молодежи, семьи и женщин.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Председатель сессии А.Салибеков
Секретарь маслихата Ш.Исабеков