Сарысу ауданында 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 мамырдағы № 102 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 мамырда № 4242 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағы 8-1) тармақшасына сәйкес, Сарысу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год в Сарысуском районе
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 15 мая 2019 года № 102. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 мая 2019 года № 4242.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Сарысуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Cарысу ауданында 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Көкей Олжас Тұрғынұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Аудан әкімі Қ. Мәдібек
Сарысу ауданы әкімдігінің
"__" __________ 2019 жылғы
№___ қаулысына қосымша
Сарысу ауданында 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері
Білім беру ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бір айға ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
Тәрбиеленушілердің саны
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар (балабақшалар) ауыл
"Сарысу ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ертөстік" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
25

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год в Сарысуском районе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Көкей Олжаса Тургыновичу.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Мәдібек
Приложение к поставновлению
акимата Сарысуского района
от "___" ____ 2019 года № ___
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год в Сарысуском районе
Наименование организации образования
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Количество воспитанников
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника
Государственные дошкольные организаций (детские сады), село
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад Ер төстік отдел образование акимата Сарысуского района"
25

89 923
6000
"Сарысу ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарлығаш" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
50
42 590
6000
"Сарысу ауданы Байқадам ауылдық округі әкімі аппаратының "Ақбота" бөбекжай – бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
275
28 485
6000
"Сарысу ауданы Игілік ауылдық округі әкімі аппаратының "Балбөбек" бөбекжай – бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
75
37 511
6000
"Сарысу ауданы Жайылма ауылдық округі әкімі аппаратының "Балауса" бөбекжай – бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
25
83 333
6000
"Сарысу ауданы Тоғызкент ауылдық округі әкімі аппаратының "Жанна" бөбекжай – бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
100
40 660
6000
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар (балабақшалар) қала
"Сарысу ауданы Жаңатас қаласы әкімі аппаратының "Айгуль" бөбекжай – бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
280
30 216
7000
"Сарысу ауданы Жаңатас қаласы әкімі аппаратының "Айгөлек" бөбекжай – бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
280
30 015
7000
"Сарысу ауданы Жаңатас қаласы әкімі аппаратының "Болашақ" бөбекжай – бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
280
30 891
7000
"Сарысу ауданы Жаңатас қаласы әкімі аппаратының "Балдырған" бөбекжай – бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
280
30 038
7000
Мектепке дейінгі жеке меншік ұйымдар (балабақша)
"Саин" мектепке дейінгі білім беру орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
110
30 685
7000
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар (шағын орталықтар)
Сарысу ауданы әкімдігі білім бөлімінің Абай атындағы орта мектебінің жанындағы шағын орталық
100
11 008
5500
Сарысу ауданы әкімдігі білім бөлімінің Абылайхан атындағы орта мектебінің жанындағы шағын орталық
75
11 292
5000
Сарысу ауданы әкімдігі білім бөлімінің С. Сейфуллин атындағы орта мектебінің жанындағы шағын орталық
25
16 423
5000
Сарысу ауданы әкімдігі білім бөлімінің Ш. Датқа атындағы орта мектебінің жанындағы шағын орталық
50
16 564
6000
Сарысу ауданы әкімдігі білім бөлімінің Ж. Отарбаев атындағы орта мектебінің жанындағы шағын орталық
25
33 966
5500
Сарысу ауданы әкімдігі білім бөлімінің Т. Әубәкіров атындағы орта мектебінің жанындағы шағын орталық
25
18 296
5500
Сарысу ауданы әкімдігі білім бөлімінің Ы. Сүлейменов атындағы орта мектебінің жанындағы шағын орталық
25
30 835
6000
Сарысу ауданы әкімдігі білім бөлімінің Жанаталап орта мектебінің жанындағы шағын орталық
25
17 786
5500
Сарысу ауданы әкімдігі білім бөлімінің Әйтеке би атындағы орта мектебінің жанындағы шағын орталық
50
20 136
5500
Сарысу ауданы әкімдігі білім бөлімінің Қызыл дихан орта мектебінің жанындағы шағын орталық
25

89 923
6000
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад Қарлығаш отдел образование акимата Сарысуского района"
50
42 590
6000
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Акбота" аппарата акима Байкадамского сельского округа Сарысуского района"
275
28 485
6000
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балбобек" аппарата акима сельского округа Игилик Сарысуского района"
75
37 511
6000
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балауса" аппарата акима сельского округа Жайылма Сарысуского района"
25
83 333
6000
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Жанна"аппарата акима Тогызкенского округа Сарысуского района
100
40 660
6000
Государственные дошкольные организаций (детские сады), город
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айгуль" аппарата акима города Жанатас"
280
30 216
7000
"Государственное коммунальное казенное предриятие "Ясли-сад "Айгөлек" аппарата акима города Жанатас"
280
30 015
7000
Государственное коммунальное казенное предриятие "Ясли-сад "Болашақ" аппарата акима города Жанатас"
280
30 891
7000
Государственное коммунальное казенное предриятие "Ясли-сад "Балдырган" аппарата акима города Жанатас"
280
30 038
7000
Частные дошкольные организаций (детский сад)
Товарищества с ограниченной ответственностью "Дошкольный образовательный центр "Саин"
110
30 685
7000
Государственные дошкольные организаций (миницентры)
Мини-центр при средней школе имени Абая отдела образования акимата Сарысуского района
100
11 008
5500
Мини-центр при средней школе имени Абылайхана отдела образования акимата Сарысуского района
75
11 292
5000
Мини-центр при средней школе имени С. Сейфуллина отдела образования акимата Сарысуского района
25
16 423
5000
Мини-центр при средней школе имени Ш. Датка отдела образования акимата Сарысуского района
50
16 564
6000
Мини-центр при средней школе имени Ж. Отарбаева отдела образования акимата Сарысуского района
25
33 966
5500
Мини-центр при средней школе имени Т. Аубакирова отдела образования акимата Сарысуского района
25
18 296
5500
Мини-центр при средней школе имени Ы. Сулейменова отдела образования акимата Сарысуского района
25
30 835
6000
Мини-центр при средней школе Жанаталап отдела образования акимата Сарысуского района
25
17 786
5500
Мини-центр при средней школе имени Айтеке би отдела образования акимата Сарысуского района
50
20 136
5500
Мини-центр при средней школе Қызыл дихан отдела образования акимата Сарысуского района
25