Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 124 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 мамырда № 4253 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 3 ақпандағы № 26 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 03.02.2020 № 26 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 29 мая 2019 года № 124. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 30 мая 2019 года № 4253. Утратило силу постановлением акимата Сарысуского района Жамбылской области от 3 февраля 2020 года № 26
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарысуского района Жамбылской области от 03.02.2020 № 26 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9, 27 баптарына сәйкес Сарысу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.

В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Сарысуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к данному постановлению.

2. "Сарысу ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау жұмыстарын ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Сарысу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 200 (нормативтік құқықтық актілерді мемлкеттік тіркеу тізілімінде № 3598 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 04 желтоқсанда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения акимата Сарысуского района" обеспечить организацию квотирования рабочих мест для инвалидов.
3. Признать утратившим силу постановления акимата Сарысуского района от 31 октября 2017 года № 200 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3598, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 04 декабря 2017 года).

4. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Сарысу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 200 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Сарысу ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 сәуірдегі № 95 (нормативтік құқықтық актілерді мемлкеттік тіркеу тізілімінде № 3816 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 30 мамырда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

4. Признать утратившим силу постановления акимата Сарысуского района от 28 апреля 2018 года № 95 "О внесении изменения в постановление акимата Сарысуского района от 31 октября 2017 года № 200 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3816, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 мая 2018 года).

5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Омарбек Берген Жақатайұлына жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Мәдібек
Сарысу ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "_____" _________
№ ______ қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленген ұйымдардың тізбесі
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (қызметкерлердің орташа тізімдік санынан пайызы)
Ауыр жұмыстағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде бөлінген квота саны (адам)
1
2
3
4
5
1
"Сарысу ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Абылайхан атындағы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
101
3%
3
2
"Сарысу ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Шоқан Уалиханов атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
114
3 %
3
3
"Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Сарысу аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
98
2%
2
Барлығы
313
8

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Омарбеку Бергену Жакатаевичу.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Мадибек
Приложение к постановлению
акимата Сарысуского района
от "____" ____2019 года №__
Перечень организаций в которых установлена квота рабочих мест для инвалидов
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (процент от списочный численности работников)
Установленная квота без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда (человек)
1
2
3
4
5
1
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-лицей имени Абылайхана" отдела образования акимата Сарысуского района"
101
3%
3
2
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-гимназия имени Шохана Уалиханова" отдела образования акимата Сарысуского района"
114
3 %
3
3
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Сарысуская центральная районная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
98
2%
2
Итого
313
8