Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 30 маусымдағы III сессиясының № 64 "Қарағанды облысының әлеуметтік маңызы бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) қатынастар тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2019 жылғы 28 ақпандағы № 397 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 наурызда № 5221 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 14 бабы 1 тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Қарағанды облыстық маслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 30 маусымдағы III сессиясының №64 "Қарағанды облысының әлеуметтік маңызы бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) қатынастар тізбесін айқындау туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3917 тіркелген, 2016 жылғы 30 шілдедегі № 120 (22225) "Орталық Қазақстан", № 98-99 (22043-22044) "Индустриальная Караганда" газеттерінде, 2016 жылғы 1 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменения в решение III сессии Карагандинского областного маслихата от 30 июня 2016 года № 64 "Об определении перечня социально значимых межрайонных (междугородных внутриобластных) сообщений Карагандинской области"
Решение Карагандинского областного маслихата от 28 февраля 2019 года № 397. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 марта 2019 года № 5221
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение III сессии Карагандинского областного маслихата от 30 июня 2016 года № 64 "Об определении перечня социально значимых межрайонных (междугородных внутриобластных) сообщений Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3917, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 30 июля 2016 года № 120 (22225), "Индустриальная Караганда" от 30 июля 2016 года № 98-99 (22043-22044), в информационно-правовой системе "Әділет" 1 августа 2016 года) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.