Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 6 қаңтардағы XLI сессиясының "Қарағанды облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 474 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2019 жылғы 28 қарашадағы № 468 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 желтоқсанда № 5551 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихатыШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 6 қаңтардағы XLI сессиясының "Қарағанды облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" №474 шешімінің күші жойылсын деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3639 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 2 ақпанда, "Индустриальная Караганда" 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 11-12 (21956-21957) және "Орталық Қазақстан" 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 18-19 (22 124) газеттерінде жарияланған).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Мухамеджанов
Облыстық мәслихаттың хатшысы С. Утешов

О признании утратившим силу решения XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 6 января 2016 года № 474 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Ревизионная комиссия по Карагандинской области"
Решение Карагандинского областного маслихата от 28 ноября 2019 года № 468. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 декабря 2019 года № 5551
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 6 января 2016 года №474 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Ревизионная комиссия по Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3639, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 2 февраля 2016 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 28 января 2016 года № 11-12 (21956-21957) и "Орталық Қазақстан" от 28 января 2016 года № 18-19 (22 124)).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Д. Мухамеджанов
Секретарь областного маслихата С. Утешов