Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Изенді ауылының әкімінің 2019 жылғы 22 қазандағы № 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 қазанда № 5505 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Изенді ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ірі қара малдың арасынан бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шараларды жүргізумен байланысты, Кенжарық ауылдық округі аумағында шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Изенді ауылы әкімінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 1 "Кенжарық ауылдық округі аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5390 болып тіркелген, 2019 жылғы 22 маусымдағы № 23 (5620) "Нұра" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкісінде 2019 жылы 26 маусымда электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі С. Бердешова

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима села Изенда Нуринского района Карагандинской области от 22 октября 2019 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 октября 2019 года № 5505
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким села РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации бруцеллеза среди крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия с территории Кенжарыкского сельского округа.
2. Признать утратившим силу решение акима села Изенда от 17 июня 2019 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории Кенжарыкского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5390, опубликовано в районной газете "Нұра" от 22 июня 2019 года № 23 (5620), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 26 июня 2019 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села С. Бердешова