2019 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 25 қазандағы № 31/1 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 қазанда № 5507 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14010 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Ұлытау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, меншік нысанына және ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына қарамастан, ұйымдарда жұмыс орындарының тізімдік санынан пайызбен көрсеткенде 2% көлемінде мүгедектер үшін осы қаулының қосымшасына сәйкес жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 сәуірдегі "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 13/02 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4233 болып тіркелген, "Ұлытау өңірі" № 21 (6095) газетінде 2017 жылғы 20 мамырда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіде электрондық түрде 2017 жылғы 10 мамырда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Әбдіғалиұлы
Ұлытау ауданы әкімдігінің
2019 жылғы " "
№ қаулысына
қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) қызметкерлердің тізімдік санынан
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1
Ұлытау ауданы әкімдігінің Ұлытау ауданының білім бөлімінің "Айгөлек" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
50
2
1

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2019 год
Постановление акимата Улытауского района Карагандинской области от 25 октября 2019 года № 31/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 октября 2019 года № 5507
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №14010), акимат Улытауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере 2% для организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности в процентном выражении от списочной численности рабочих мест, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Улытауского района от 17 апреля 2017 года №13/02 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4233, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" № 21 (6095) от 20 мая 2017 года, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 мая 2017 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района Б. Әбдіғалиұлы
Приложение
к постановлению акимата
Улытауского района
от " " 2019 года
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для инвалидов
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для инвалидов
1
Коммунальное государственное казенное предприятие Детский сад "Айголек" отдела образования Улытауского района акимата Улытауского района
50
2
1