Қызылорда облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 4 қарашадағы № 94 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 қарашада № 6956 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Орта білім беру ұйымдарында психологиялық қызметтің жұмыс істеу Қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 878 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4953 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 21 сәуірде және Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 5 мамырда жарияланған);
2) "Білім беру ұйымының ішкі тәртіптемесінің Үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 879 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4954 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 21 сәуірде және Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 5 мамырда жарияланған).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда облысының әкімі К. Искаков

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Кызылординской области
Постановление акимата Кызылординской области от 4 ноября 2019 года № 94. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 ноября 2019 года № 6956
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Кызылординской области:
1) постановление Кызылординского областного акимата от 17 марта 2015 года № 878 "Об утверждении Правил деятельности психологической службы в организациях среднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4953, опубликовано 21 апреля 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести" и 5 мая 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет");
2) постановление Кызылординского областного акимата от 17 марта 2015 года № 879 "Об утверждении Типовых правил внутреннего распорядка организации образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4954, опубликовано 21 апреля 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести" и 5 мая 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Искаков