Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы Қызылжарма ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 28 маусымдағы № 59 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 шілдеде № 6837 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы Қызылжарма ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 2 қазандағы № 95 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы Қызылжарма ауылдық округі әкімінің 02.10.2019 № 95 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10–1–бабының 7 тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министірлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қызылорда қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2019 жылғы 10 маусымындағы №06-341 ұсынысы негізінде, Қызылжарма ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылжарма ауылдық округіндегі Ж. Адилованың шаруа қожалығының мүйізді ірі қара малдардың арасында сарып (бруцеллез) ауруы пайда болуына байланысты шектеу іс-шарасы белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылжарма ауылдық округінің әкімі Б. Оспанов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Кызылжарма города Кызылорда Кызылординской области от 28 июня 2019 года № 59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 1 июля 2019 года № 6837. Утратило силу решением акима сельского округа Кызылжарма города Кызылорда Кызылординской области от 2 октября 2019 года № 95
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Кызылжарма города Кызылорда Кызылординской области от 02.10.2019 № 95 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года и на основании представления государственного учреждения "Кызылординская городская территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 10 июня № 06-341 аким сельского округа Кызылжарма РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия по крестьянскому хозяйству Ж. Адиловой на территории участка сельского округа Кызылжарма в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Кызылжарма Б. Оспанов