Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімінің 2019 жылғы 14 тамыздағы № 14 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 тамызда № 6880 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы Өркендеу ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 5 желтоқсандағы № 21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы Өркендеу ауылдық округі әкімінің 05.12.2019 № 21 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлiгiнің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетi Қазалы аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 29 шілдедегі № 7-09-428 ұсынысы негізінде, Өркендеу ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Өркендеу ауылдық округi, Жанкент ауылының аумағында ұсақ малдардың арасында бруцеллез ауруы пайда болуына байланысты шектеу iс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Өркендеу ауылдық округінің әкімі Н. Үргенішбай

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Казалинского района Кызылординской области от 14 августа 2019 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 августа 2019 года № 6880. Утратило силу решением акима сельского округа Оркендеу Казалинского района Кызылординской области от 5 декабря 2019 года № 21
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Оркендеу Казалинского района Кызылординской области от 05.12.2019 № 21 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Казалинская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 29 июля 2019 года № 7-09-428, аким сельского округа Оркендеу РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого скота на территории села Жанкент сельского округа Оркендеу.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Оркендеу Н. Ургенишбай