"Тез бұзылуға бейім заттай дәлелдемелерді сақтайтын ұйымды айқындау туралы" Қармақшы ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 26 мамырдағы №260 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 38 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 желтоқсанда № 7030 болып тіркелді
"Құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуiрдегi Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес Қармақшы ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Тез бұзылуға бейім заттай дәлелдемелерді сақтайтын ұйымды айқындау туралы" Қармақшы ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 26 мамырдағы № 260 қаулысының (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде № 5529 тiркелген, "Қармақшы таңы" газетiнде 2016 жылғы 15 маусымында, "Әдiлет" ақпараттық-құқықтық жүйесiнде 2016 жылғы 23 маусымында жарияланған) күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн қолданысқа енгiзiледi.
Қармақшы ауданының әкімі М. Калдарбеков

О признании утратившим силу постановления акимата Кармакшинского района от 26 мая 2016 года №260 "Об определении организации для хранения вещественных доказательств, подвергающихся быстрой порче"
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 18 декабря 2019 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 декабря 2019 года № 7030
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кармакшинского района от 26 мая 2016 года № 260 "Об определении организации для хранения вещественных доказательств, подвергающихся быстрой порче" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5529, опубликовано в газете "Қармақшы таңы" от 15 июня 2016 года, информационно-правовой системе "Әдiлет" от 23 июня 2016 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района М. Калдарбеков