2019 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 97 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 сәуірде № 6785 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 29 апреля 2019 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 апреля 2019 года № 6785. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Сырдария ауданы бойынша 2019 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Сырдария ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Қазантаев
Сырдария ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "29" сәуірдегі №97 қаулысына қосымша
Сырдария ауданы бойынша 2019 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Сырдарьинскому району на 2019 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Сырдарьинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Акима района Казантаев Г.
Приложение к постановлению акимата Сырдарьинского района от "29" апреля 2019 года за №97
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Сырдарьинскому району на 2019 год

Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 05.12.2019 № 267 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың айына төлемақы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың айына орташа құны (теңге)
1
Тереңөзек кенті
"Сырдария ауданы Тереңөзек кенті әкімі аппаратының №1 "Қызғалдақ" бөбекжай балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
80

Сноска. Приложение с изменением, внесенным постановлением Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 05.12.2019 № 267 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименования организаций дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
1
Поселок Теренозек
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли сад №1 "Қызғалдақ" Аппарата акима поселка Теренозек Сырдарьинского района
80