"2019-2021 жылдарға арналған Керделі ауылдық округінің бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №34/19 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 наурыздағы № 38/11 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 наурызда № 6748 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-1 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."2019-2021 жылдарға арналған Керделі ауылдық округінің бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 34/19 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6631 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 16 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Керделі ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 101 033 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 167 мың теңге;
трансферттер түсімі - 98 866 мың теңге;
2) шығындар - 103 038 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2 005 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 2 005 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;

О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 28 декабря 2018 года №34/19 "О бюджете сельского округа Кердели на 2019-2021 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 19 марта 2019 года № 38/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 марта 2019 года № 6748. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 9-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 34/19 "О бюджете сельского округа Кердели на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6631, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 16 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кердели на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 101 033 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2 167 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 98 866 тысяч тенге;
2) расходы - 103 038 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета) - - 2 005 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 005 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 2 005 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Шиелі аудандық мәслихат сессиясының
төрағасы:
М. Салқынбаев
Шиелі аудандық мәслихат хатшысы: Б. Сыздық
Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы "19" наурыздағы №38/11 шешіміне қосымша

используемые остатки бюджетных средств - 2 005 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Шиелийского
районного маслихата
М. Салкынбаев
Секретарь Шиелийского районного
маслихата
Б. Сыздык
Приложение к решению Шиелийского районного маслихата от "19" марта 2019 года №38/11