Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Ақтоған ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 4 ақпандағы № 02-1/4 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 ақпанда № 6672 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабының 8) тармағына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шиелі аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық - санитарлық инспекторының міндетін атқарушының 2018 жылғы 19 желтоқсандағы №04-06-679 ұсынысы негізінде Ақтоған ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шиелі ауданы Ақтоған ауылдық округінің Досбол датқа ауылындағы "Мұхит" шаруа қожалығының ұсақ малдардың арасында бруцеллез ауруына байланысты белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ақтоған ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 04 қазандағы № 02-1/7 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6449 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 12 қазанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Ақтоған ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бас маманы Г.Жүзбаеваға жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоған ауылдық округінің әкімі Е. Ахметов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Актоган Шиелийского района Кызылординской области от 4 февраля 2019 года № 02-1/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 февраля 2019 года № 6672
В соответствии с пунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно–санитарного инспектора государственного учреждения "Шиелийская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 19 декабря 2018 года № 04-06-679 аким сельского округа Актоган РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные в связи с выявлением заболевания бруцеллеза среди мелкого скота на крестьянского хозяйства "Мұхит" села Досбол датка сельского округа Актоган Шиелийского района.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Актоган от 04 октября 2018 года № 02-1/7 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6449, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 12 октября 2018 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Актоган" Жузбаевой Г.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Актоган Е. Ахметов