Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/442 "Қарақия ауданының елді мекендерінде иттер мен мысықтарды асырау және серуендету, қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидалары туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 31/372 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 қарашада № 4007 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 28 мамырдағы № 3/53 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облыстық мәслихатының 28.05.2021 № 3/53 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңдарына, сонымен қатар Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2019 жылғы 18 ақпандағы № 10-11-312 ақпараттық хатының негізінде Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "Қарақия ауданының елді мекендерінде иттер мен мысықтарды асырау және серуендету, қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидалары туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/442 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2937 болып тіркелген, 2016 жылғы 19 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
Қарақия ауданының елді мекендерінде иттер мен мысықтарды асырау және серуендету, қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою Қағидаларында:
30 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"30. Қарақия ауданының елдi мекендерiнде иттер мен мысықтарды асырау және серуендету, қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою Қағидасының сақталуын бақылауды Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттiк органдар ("Қарақия аудандық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарақия аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі және "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының Полиция департаменті Қарақия ауданының Полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі) жүзеге асырады.".
2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ә.Қ. Дауылбаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменения в решение Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/442 "О Правилах содержания и выгула собак и кошек, отлова и уничтожения бродячих собак и кошек в населенных пунктах Каракиянского района"
Решение Мангистауского областного маслихата от 25 октября 2019 года № 31/372. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 4 ноября 2019 года № 4007. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 28 мая 2021 года № 3/53
Сноска. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 28.05.2021 № 3/53 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", а также на основании информационного письма департамента юстиции Мангистауской области от 18 февраля 2019 года № 10-11-312 Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/442 "О Правилах содержания и выгула собак и кошек, отлова и уничтожения бродячих собак и кошек в населенных пунктах Каракиянского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2937, опубликовано 19 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
в Правилах содержания и выгула собак и кошек, отлова и уничтожения бродячих собак и кошек в населенных пунктах Каракиянского района:
пункт 30 изложить в новой редакции:
"30. Контроль за соблюдением Правил содержания и выгула собак и кошек, отлова и уничтожения бродячих собак и кошек в населенных пунктах Каракиянского района осуществляют государственные органы (государственное учреждение "Каракиянский районный отдел сельского хозяйства и ветеринарии", государственное учреждение "Каракиянская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" и государственное учреждение "Отдел полиции Каракиянского района Департамента полиции Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан") в соответствии с законодательством Республики Казахстан.".
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" (руководитель аппарата Дауылбаев А.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Әбдірахман
Маңғыстау облыстық мәслихатының хатшысы Н. Тумышев

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Абдирахман
Секретарь Мангистауского областного маслихата Н. Тумышев