2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет пен аудандардың бюджеттері арасындағы жалпы сипаттағы трансферттердің көлемдері туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 32/396 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 желтоқсанда № 4069 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2019 жылғы 4 желтоқсандағы "Республикалық және облыстық бюджеттер, республикалық маңызы бар қалалар, астана бюджеттері арасындағы 2020 - 2022 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы" заңдарына сәйкес, Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Облыстық бюджет пен аудандардың бюджеттері арасындағы жалпы сипаттағы трансферттердің 2020-2022 жылдардағы үш жылдық кезеңге арналған жылдар бойынша бөлінген абсолюттік көріністегі көлемі белгіленсін.
2. Аудандардың бюджеттерінен облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлар белгіленсін:
1) 2020 жылға 3 949 814 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Қарақия ауданынан – 3 949 814 мың теңге;
2) 2021 жылға 4 275 603 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Қарақия ауданынан – 4 275 603 мың теңге;
3) 2022 жылға 4 905 282 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Қарақия ауданынан – 4 905 282 мың теңге.
3. Облыстық бюджеттен аудандардың бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар белгіленсін:
1) 2020 жылға 12 338 936 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Бейнеу ауданына – 5 389 855 мың теңге;
Маңғыстау ауданына – 522 991 мың теңге;
Мұнайлы ауданына – 6 426 090 мың теңге;
2) 2021 жылға 11 797 314 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Бейнеу ауданына – 5 150 580 мың теңге;
Мұнайлы ауданына – 6 646 734 мың теңге;
3) 2022 жылға 11 851 696 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Бейнеу ауданына – 5 030 111 мың теңге;
Мұнайлы ауданына – 6 821 585 мың теңге.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Маңғыстау облыстық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ә.Қ. Дауылбаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
6. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және 2022 жылдың 31 желтоқсанына дейін қолданылады.
Сессия төрағасы А. Салманов
Маңғыстау облыстық мәслихатының хатшысы Н. Тумышев

Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и районными бюджетами на 2020-2022 годы
Решение Мангистауского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 32/396. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 24 декабря 2019 года № 4069
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 4 декабря 2019 года "Об объемах трансфертов общего характера между республиканским и областными бюджетами, бюджетами городов республиканского значения, столицы на 2020-2022 годы", Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить объемы трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами районов в абсолютном выражении на трехлетний период 2020-2022 годов с разбивкой по годам.
2. Установить бюджетные изъятия из районных бюджетов в областной бюджет:
1) на 2020 год в сумме 3 949 814 тысяч тенге, в том числе:
Каракиянского района – 3 949 814 тысяч тенге;
2) на 2021 год в сумме 4 275 603 тысячи тенге, в том числе:
Каракиянского района – 4 275 603 тысячи тенге;
3) на 2022 год в сумме 4 905 282 тысячи тенге, в том числе:
Каракиянского района – 4 905 282 тысячи тенге.
3. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в районные бюджеты:
1) на 2020 год в сумме 12 338 936 тысяч тенге, в том числе:
Бейнеускому району – 5 389 855 тысяч тенге;
Мангистаускому району – 522 991 тысяча тенге;
Мунайлинскому району – 6 426 090 тысяч тенге;
2) на 2021 год в сумме 11 797 314 тысяч тенге, в том числе:
Бейнеускому району – 5 150 580 тысяч тенге;
Мунайлинскому району – 6 646 734 тысячи тенге;
3) на 2022 год в сумме 11 851 696 тысяч тенге, в том числе:
Бейнеускому району – 5 030 111 тысяч тенге;
Мунайлинскому району – 6 821 585 тысяч тенге.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Мангистауского областного маслихата по вопросам экономики и бюджета.
5. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" (руководитель аппарата Дауылбаев А.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
6. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2020 года и действует до 31 декабря 2022 года.
Председатель сессии А. Салманов
Секретарь Мангистауского областного маслихата Н. Тумышев