2019-2021 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 21/239 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 қаңтарда № 3780 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 388 781,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 102 564,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 228,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 285 989,0 мың теңге;
2)шығындар – 403 413,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14 632,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 632,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 632,3 мың теңге.

О бюджете села Умирзак на 2019-2021 годы
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 9 января 2019 года № 21/239. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 17 января 2019 года № 3780.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Умирзак на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 388 781,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 102 564,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 228,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 285 989,0 тысяч тенге;
2) затраты – 403 413,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 14 632,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 632,3 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 632,3 тысяч тенге.

Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 19.12.2019 № 29/318 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы – Д. Телегенова) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от 19.12.2019 № 29/318(вводится в действие с 01.01.2019).
2. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" (руководитель аппарата – Д. Телегенова) после государственной регистрации настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б. Шапқан).
4. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2019 жылдың 1 қаңтарынан басталатын қатынастарға қатысты таралады.
Сессия төрайымы Ж. Үмбетова
Қалалық мәслихат хатшысы С. Зәкенов
Ақтау қалалық мәслихатының
2019 жылғы 9 қаңтардағы
№ 21/239 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам экономики и бюджета (Б. Шапкан).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Ж. Умбетова
Секретарь городского маслихата С. Закенов
Приложение 1
к решению Актауского городского маслихата
от 9 января 2019 года № 21/239
Бюджет села Умирзак на 2019 год