2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 22/256 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 қаңтарда № 3779 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2018 жылғы 30 қарашадағы "2019-2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" заңдарына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы №22/265 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3758 болып тіркелген)сәйкес, Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 689 973,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 653 220,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 20 126,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша– 41 011,0 мың теңге; трансферттердің түсімдері бойынша – 6 975 615,5 мың теңге;
2) шығындар – 12 720 969,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 174 166,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 223 879,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 49 713,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 205 161,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 205 161,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 223 879,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 49 713,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 30 995,3 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 34/373 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 940 932,9 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Шетпе ауылына – 440 739,9 мың теңге;
Жыңғылды ауылына – 91 714,0 мың теңге;
Сайөтес ауылдық округіне – 86 033,0 мың теңге;
Тұщықұдық ауылдық округіне – 60 873,0 мың теңге;
Қызан ауылына – 59 316,0 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округіне – 70 856,0 мың теңге;
Шайыр ауылдық округіне – 67 736,0 мың теңге;

О районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 8 января 2019 года № 22/256. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 17 января 2019 года № 3779.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 30 ноября 2018 года "О республиканском бюджете на 2019-2021 годы" и решением Мангистауского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 22/265 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3758), Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 689 973,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 653 220,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 20 126,9 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 41 011,0 тысяч тенге; поступлениям трансфертов – 6 975 615,5 тысяч тенге;
2) затраты – 12 720 969,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 174 166,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 223 879,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 49 713,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -205 161,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 205 161,3 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 223 879,5 тысяч тенге;
погашение займов – 49 713,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 30 995,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 11.12.2019 № 34/373 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что из районного бюджета на 2019 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 940 932,9 тысяч тенге, в том числе:
села Шетпе – 440 739,9 тысяч тенге;
села Жынгылды – 91 714,0 тысяч тенге;
сельского округа Сайотес – 86 033,0 тысяч тенге;
сельского округа Тущықудык – 60 873,0 тысяч тенге;
села Кызан – 59 316,0 тысяч тенге;
сельского округа Актобе – 70 856,0 тысяч тенге;
сельского округа Шайыр – 67 736,0 тысяч тенге;

Жармыш ауылына – 63 665,0 мың теңге.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 34/373 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 97 230,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Шетпе ауылына – 37 807,0 мың теңге;
Жыңғылды ауылына – 11 799,0 мың теңге;
Сайөтес ауылдық округіне – 8 446,0 мың теңге;
Тұщықұдық ауылдық округіне – 7 073,0 мың теңге;
Қызан ауылына – 7 272,0 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округіне – 8 182,0 мың теңге;
Шайыр ауылдық округіне – 8 261,0 мың теңге;
Жармыш ауылына – 8 390,0 мың теңге.
Ескерту. Шешім 2-1 - тармақпен толықтырылды - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 25.07.2019 № 29/334 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 34/373 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2019 жылға аудандық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері мынадай көлемдерде белгіленсін:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
3) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
2) әлеуметтік салық – 100 пайыз.
Ескерту. 3 - тармаққа өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 15.03.2019 № 25/287 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.07.2019 № 29/334 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 06.11.2019 № 32/356 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай көлемдерде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін:
424 813,0 мың теңге – бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
361 191,0 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
1 255,0 мың теңге – мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге;
308 587,0 мың теңге – "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфракұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
904 199,0 мың теңге – көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;

села Жармыш – 63 665,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 11.12.2019 № 34/373 (вводится в действие с 01.01.2019).
2-1. Учесть, что из районного бюджета на 2019 год в бюджеты сел и сельских округов выделены целевые текущие трансферты в сумме 97 230,0 тысяч тенге, в том числе:
села Шетпе – 37 807,0 тысяч тенге;
села Жынгылды – 11 799,0 тысяч тенге;
сельского округа Сайотес – 8 446,0 тысяч тенге;
сельского округа Тущықудык – 7 073,0 тысяч тенге;
села Кызан – 7 272,0 тысяч тенге;
сельского округа Актобе – 8 182,0 тысяч тенге;
сельского округа Шайыр – 8 261,0 тысяч тенге;
села Жармыш – 8 390,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 25.07.2019 № 29/334 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 11.12.2019 № 34/373 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Установить на 2019 год нормативы распределения доходов в районный бюджет в следующих объемах:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 100 процент;
4) социальный налог –100 процентов.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 15.03.2019 № 25/287(вводится в действие с 01.01.2019); от 25.07.2019 № 29/334(вводится в действие с 01.01.2019); от 06.11.2019 № 32/356 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих объемах:
424 813,0 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования;
361 191,0 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
1 255,0 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
308 587,0 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл- Ел бесігі";
904 199,0 тысяч тенге – на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;

308 269,0 мың теңге – ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
206 597,0 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
5 137,0 мың теңге – халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге;
7 626,5 мың теңге – Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға.
Ескерту. 4 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 15.05.2019 № 27/313(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 06.11.2019 № 32/356 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.12.2019 № 34/373 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай көлемдерде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін:
806 807 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға және оқулықтар сатып алуға;
80 676,0 мың теңге – автокөлік жолдарын орташа жөндеуге.
Ескерту. 5 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 34/373 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай көлемде аудандық бюджеттен мақсатты қаржы қарастырылғаны ескерілсін:
5 000 мың теңге –көпбалалы азқамтылған аналарға берілетін біржолғы төлем төлеуге.
Ескерту. Шешім 5-1 тармақпен толықтырылды - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 15.03.2019 № 25/287(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай көлемде республикалық бюджеттен дамуға арналған нысаналы трансферт қарастырылғаны ескерілсін:
1 553 219,0 мың теңге – Шетпе ауылында кәріз тазарту имаратының және кәріз жүйесінің құрылысына;
1 400 000,0 мың теңге – Шетпе-Қызан 49-85 шқ (Тасмұрын-Мәстек участігі) автокөлік жолын қайта құрылымдауға.
Ескерту. 6 - тармаққа өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 15.05.2019 № 27/313(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 06.11.2019 № 32/356 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.12.2019 № 34/373 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай көлемде республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттердің қарастырылғаны ескерілсін:

308 269,0 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы;
206 597,0 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
5 137,0 тысяч тенге – на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;
7 626,5 тысяч тенге – на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 15.05.2019 № 27/313 (вводится в действие с 01.01.2019); с изменениями, внесенными решениями Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 06.11.2019 № 32/356 (вводится в действие с 01.01.2019); от 11.12.2019 № 34/373 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в следующих объемах:
806 807 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования и приобретение учебников;
80 676,0 тысяч тенге – на средний ремонт автомобильной дороги.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 11.12.2019 № 34/373 (вводится в действие с 01.01.2019).
5-1. Учесть, чтов районном бюджете на 2019 год предусмотрено целевое средство из районного бюджета в следующем объеме:
5 000,0 тысяч тенге –единовременные денежные выплаты малообеспеченным многодетным матерям.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 15.03.2019 № 25/287 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в следующем объеме:
1 553 219,0 тысяч тенге – на строительство канализационно-очистного сооружения и системы канализации в селе Шетпе;
1 400 000,0 тысяч тенге – на реконструкция автомобильных дорог Шетпе-Кызан 49-85 км (участок Тасмурын-Мастек).
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 15.05.2019 № 27/313 (вводится в действие с 01.01.2019); от 06.11.2019 № 32/356 (вводится в действие с 01.01.2019); от 11.12.2019 № 34/373 (вводится в действие с 01.01.2019).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета в следующем объеме:

223 879,5 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға.
Ескерту. 7 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 34/373 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2019 жылға аудан әкімдігінің резерві 15 896,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 34/373 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
10. Осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын 2019 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.

223 879,5 тысяч тенге - на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 11.12.2019 № 34/373 (вводится в действие с 01.01.2019).
8. Утвердить резерв акимата района на 2019 год в сумме 15 896,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 11.12.2019 № 34/373 (вводится в действие с 01.01.2019).
9. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
10. Утвердить перечень бюджетных программ на 2019 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета согласно приложению 4 к настоящему решению.

11. "Маңғыстау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Е.Қалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
12. Осы шешімнің орындалуын бақылау Маңғыстау ауданы әкімінің орынбасары Т.Қылаңовқа жүктелсін.

11. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского районного маслихата" (руководитель аппарата Калиев Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
12. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Мангистауского района Кыланова Т.

13. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ.Манаш
Маңғыстау аудандық мәслихатының хатшысы А.Сарбалаев
Маңғыстау аудандық мәслихатының
2019 жылғы 8 қаңтардағы
№22/256 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 34/373 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
А т а у ы
Сомасы, мың теңге
1.Кірістер

13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии К. Манаш
Секретарь Мангистауского районного маслихата Сарбалаев А.
Приложение 1
к решению Мангистауского районного
маслихата от 8 января 2019 года
№ 22/256
Районный бюджет на 2019 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 11.12.2019 № 34/373 (вводится в действие с 01.01.2019).
Кате гория
Класс
Под класс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1.Доходы

12 720 969,2
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
530 480,5
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
28 378,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
28 378,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
168 571,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
168 571,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
124 639,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
124 639,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
40 268,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 268,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
79 763,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
5 756,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 170,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
837,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
24 666,5
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 666,5
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
64 195,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 195,0
02
Қорғаныс
16 069,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
16 069,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
16 069,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 992,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

12 720 969,2
01
Государственные услуги общего характера
530 480,5
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
28 378,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
28 378,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
168 571,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
168 571,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
124 639,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
124 639,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
40 268,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
40 268,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
79 763,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
5 756,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
73 170,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
837,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
0
040
Развитие объектов государственных органов
0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
24 666,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
24 666,5
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
0
040
Развитие объектов государственных органов
0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
64 195,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
64 195,0
02
Оборона
16 069,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
16 069,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
16 069,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 992,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
220,5
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
220,5
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
859 180,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
332 182,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
139 556,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30 383,1
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
320,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 178,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
280 317,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
13 999,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
13 456,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
35 566,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 816,9
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

006
Оказание жилищной помощи
0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
220,5
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
220,5
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
859 180,0
010
Государственная адресная социальная помощь
332 182,0
004
Программа занятости
139 556,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30 383,1
007
Оказание жилищной помощи
320,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 178,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
280 317,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 999,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13 456,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
35 566,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 816,9
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан