2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 19 ақпандағы № 84 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 ақпанда № 3824 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Маңғыстау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата – ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. "Маңғыстау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бөлім баcшысы С.Қалиева) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Махмутовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау ауданының әкімі Т.Көшмағанбетов
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 19 ақпандағы
№ 84 қаулысына қосымша
2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 20.09.2019 № 346 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Мек тепке дей інгі тәрбие мен оқыту ұйым дарын дағы топ тар
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер
саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында бір тәрбиеленушіге бір айда жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында ата-ананың бір айдағы төлемақысының мөлшері (теңге)
Ба ла бақ ша
(мем леке ттік)
Ба ла бақ ша (же ке мен шік)
Мек теп жа нын дағы толық күн бола тын шағын -орта лық
Толық күн бола тын мек тепке де йінгі шағын -орта лық
Балаб
ақша
(мем
лекет
тік)
Бал аб
Ақ
ша (же ке
мен шік)
Мек
теп
жа
нын дағы
толық күн бола тын ша ғын -орта лық
Толық күн бола тын мек тепке дейінгі шағын- орта лық
Бала
бақ
ша
(мем
ле
кет
тік)
Ба
ла
бақ ша
(же ке
мен шік)
Мектеп жанын дағы то лық күн болатын шағын орталық
Толық күн бола тын
мек тепке дейінгі шағын- орта лық

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год
Постановление акимата Мангистауского района Мангистауской области от 19 февраля 2019 года № 84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 20 февраля 2019 года № 3824.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Мангистауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Мангистауский районный отдел образования" (руководитель отдела Калиева С.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Махмутова Е.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауского района Т.Кушмаганбетов
Приложение к постановлению
акимата Мангистауского района
от 19 февраля 2019 года № 84
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Мангистауского района Мангистауской области от 20.09.2019 № 346 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Груп пы в органи зациях дош коль ного воспи тания и обу чения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
Детс кий
сад
(го
су
дарст
вен
ный)
Детс
кий
сад (част
ный)
Мини-центр с пол ным днем пре быва ния при школе
Дош коль ный мини-центр с пол ным днем пре быва ния
Дет ский сад (госу дарс твен ный)
Детс
кий
сад
(част ный)
Мини-центр с пол ным днем пре быва ния при школе
Дош коль ный мини-центр с пол ным днем пре быва ния
Детс
кий
сад
(госу
дарст
вен
ный)
Дет ски й
сад (час тны й)
Ми ни-цен тр с пол ным дн ем пре бы ва ния при шко ле
Дош коль ный ми ни-цен тр с пол ным дн ем пре бы ва ния