Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Рудный қаласының Перцев ауылында жұмыс істейтін денсаулық сақтау, білім беру саласындағы мамандарға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелерді белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2019 жылғы 20 тамыздағы № 399 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 тамызда № 8636 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2021 жылғы 15 наурыздағы № 22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 15.03.2021 № 22 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 139-бабы 9-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Перцев ауылында жұмыс істейтін денсаулық сақтау, білім беру саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

Об установлении повышенных должностных окладов и тарифных ставок специалистам в области здравоохранения, образования являющихся гражданскими служащими и работающим в селе Перцевка города Рудного
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 20 августа 2019 года № 399. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 августа 2019 года № 8636. Утратило силу решением маслихата города Рудного Костанайской области от 15 марта 2021 года № 22
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Рудного Костанайской области от 15.03.2021 № 22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Установить специалистам в области здравоохранения, образования являющихся гражданскими служащими и работающим в селе Перцевка, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.