Мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 286 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 сәуірде № 8320 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың мынадай шешімдердің күші жойылды деп танылсын:
1) мәслихаттың "Жітіқара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 20 қыркүйектегі № 59 (2016 жылғы 1 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6662 болып тіркелген) шешімі;
2) мәслихаттың "Мәслихаттың 2016 жылғы 20 қыркүйектегі № 59 "Жітіқара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 17 ақпандағы № 99 (2017 жылғы 4 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6928 болып тіркелген) шешімі.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 29 марта 2019 года № 286. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 апреля 2019 года № 8320
В соответствии со статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения маслихата:
1) решение маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Житикаринскому району" от 20 сентября 2016 года № 59 (опубликовано 1 ноября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6662);
2) решение маслихата "О внесении изменения в решение маслихата от 20 сентября 2016 года № 59 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Житикаринскому району" от 17 февраля 2017 года № 99 (опубликовано 4 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6928).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.