Жітіқара ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 9 сәуірдегі № 88 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 9 тамыздағы № 165 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 тамызда № 8625 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 3 шілдедегі № 145 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 03.07.2020 № 145 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 18-бабы 2) тармақшасына, 139-бабының 9-тармағына сәйкес Жітіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жітіқара ауданы әкімдігінің "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" 2018 жылғы 9 сәуірдегі № 88 қаулысына (2018 жылғы 14 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7735 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Жітіқара ауданы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Жітіқара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауданының әкімі А. Ибраев
Әкімдіктің
2019 жылғы 9 тамыздағы
№ 165 қаулысына
қосымша
Әкімдіктің
2018 жылғы 9 сәуірдегі
№ 88 қаулысына
қосымша
Кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер алуға құқылы азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі

О внесении изменения в постановление акимата Житикаринского района от 9 апреля 2018 года № 88 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности"
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 9 августа 2019 года № 165. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 августа 2019 года № 8625. Утратило силу постановлением акимата Житикаринского района Костанайской области от 3 июля 2020 года № 145
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Житикаринского района Костанайской области от 03.07.2020 № 145 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, акимат Житикаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Житикаринского района "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" от 9 апреля 2018 года № 88 (опубликовано 14 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7735) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и бюджетного планирования акимата Житикаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Житикаринского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Ибраев
Приложение
к постановлению акимата
от 9 августа 2019 года
№ 165
Приложение
к постановлению акимата
от 9 апреля 2018 года
№ 88
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок

1. Денсаулық сақтау саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) акушер;
2) кеңейтілген практика мейіргері;
3) мейіргер;
4) фельдшер.
2. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) қарттар мен мүгедектерге күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
2) психоневрологиялық аурулары бар мүгедек балалар мен 18 жастан асқан мүгедектерге күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер.
3. Білім беру саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) аудандық (қалалық) маңызы бар мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның: шағын жинақталған мектептің басшысы;
2) аудандық (қалалық) маңызы бар мемлекеттік мекеме мен мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның: шағын жинақты мектеп басшысының орынбасары;
3) мектепке дейінгі, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарының барлық мамандықты мұғалімдері, оның ішінде бастапқы әсери даярлықты ұйымдастырушы оқытушы;
4) бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог-психологі;
5) психолог;
6) тәлімгер;
7) әлеуметтік педагог;
8) қосымша білім беретін педагог;
9) тәрбиелеуші;
10) кітапханашы;
11) мейірбике (мейіргер).
4. Мәдениет саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) кітапханашы;
2) мәдени ұйымдастырушы (негізгі қызметтер).
5. Спорт саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) жаттықтырушы-оқытушы.
6. Ветеринария саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) ветеринариялық дәрігер;
2) ветеринариялық фельдшер.

1. Должности специалистов в области здравоохранения:
1) акушер (ка);
2) сестра/брат медицинская(ий) расширенной практики;
3) медицинская (ий) сестра (брат);
4) фельдшер.
2. Должности специалистов в области социального обеспечения:
1) социальный работник по уходу за престарелыми и инвалидами;
2) социальный работник по уходу за детьми-инвалидами и инвалидами старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями.
3. Должности специалистов в области образования:
1) руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного (городского) значения: малокомплектной школы;
2) заместитель руководителя государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного (городского) значения: малокомплектной школы;
3) учителя всех специальностей организаций дошкольного, начального, основного среднего, общего среднего образования, в том числе преподаватель-организатор начальной военной подготовки;
4) педагог-психолог организаций образования, реализующих общеобразовательные учебные программы начального, основного среднего и общего среднего образования;
5) психолог;
6) вожатый;
7) социальный педагог;
8) педагог дополнительного образования;
9) воспитатель;
10) библиотекарь;
11) медицинская (ий) сестра (брат).
4. Должности специалистов в области культуры:
1) библиотекарь;
2) культорганизатор (основных служб).
5. Должности специалистов в области спорта:
1) тренер-преподаватель.
6. Должности специалистов в области ветеринарии:
1) ветеринарный врач;
2) ветеринарный фельдшер.