Мәслихаттың 2019 жылғы 29 наурыздағы № 285 "Жітіқара ауданы Пригородный ауылының жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы № 356 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 желтоқсанда № 8815 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданы Пригородный ауылының жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2019 жылғы 29 наурыздағы № 285 шешімінің (2019 жылғы 16 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8325 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Е. Колядина
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев

О признании утратившим силу решения маслихата от 29 марта 2019 года № 285 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества села Пригородное Житикаринского района"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 29 ноября 2019 года № 356. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 декабря 2019 года № 8815
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества села Пригородное Житикаринского района" от 29 марта 2019 года № 285 (опубликовано 16 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8325).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Е. Колядина
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев