Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Тимирязев ауылы әкімінің 2019 жылғы 6 қарашадағы № 2-р шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 қарашада № 8744 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сарыкөл аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 15 шілдедегі № 01-20/110 ұсынысы негізінде Сарыкөл ауданы Тимирязев ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Тимирязев ауылының аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Сарыкөл ауданының Тимирязев ауылы әкімінің "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Тимирязев ауылының аумағында шектеу іс–шараларын белгілеу туралы" 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 1 шешімінің (2019 жылғы 8 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8378 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Cарыкөл ауданының Тимирязев ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Сарыкөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Тайпакова

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима села Тимирязевка Сарыкольского района Костанайской области от 6 ноября 2019 года № 2-р. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 ноября 2019 года № 8744
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Сарыкольская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 15 июля 2019 года № 01-20/110 аким села Тимирязевка Сарыкольского района РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории села Тимирязевка Сарыкольского района Костанайской области, в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима села Тимирязевка Сарыкольского района "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Тимирязевка Сарыкольского района Костанайской области" от 29 апреля 2019 года № 1 (опубликовано 8 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8378).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима села Тимирязевка Сарыкольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) разместить настоящее решение на интернет-ресурсе акимата Сарыкольского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Тайпакова