Мәслихаттың 2016 жылғы 16 мамырдағы № 29 "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2019 жылғы 24 қазандағы № 317 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 қазанда № 8720 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2020 жылғы 19 тамыздағы № 406 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 19.08.2020 № 406 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қостанай облысының Таран ауданын қайта атау туралы" 2019 жылғы 24 маусымдағы № 29 Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы мен "Қостанай облысы Таран ауданының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 20 және Қостанай облысы мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 349 бірлескен қаулысы мен шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8174 болып тіркелген) сәйкес ауданның мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 16 мамырдағы № 29 (2016 жылғы 14 шілдеде "Маяк" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6480 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесінде "аудандық мәслихат" сөз тіркесі "ауданның мәслихаты" деп ауыстырылсын;
көрсетілген шешіммен бекітілген жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуді қосымша реттеу туралы қағидаларында:
"Таран ауданының" сөз тіркесі "Бейімбет Майлин ауданының" деп ауыстырылсын;
16-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар егер:
1) өтiнiш берiлмеген болса;
2) оларды өткiзу кезінде "Қазақстан Республикасында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткiзу тәртiбi туралы" 1995 жылғы 17 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 7, 8-баптарымен көзделген тәртiп бұзылған жағдайда Бейімбет Майлин ауданының әкімдігі өкілінің талабы бойынша тоқтатылады.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Курмангалиев
Аудан мәслихатының хатшысы С. Сапабеков
Мәслихаттың
2019 жылғы 24 қазандағы
№ 317 шешіміне
1-қосымша
Жиналыстар, митингiлер,
шерулер, пикеттер және
демонстрациялар өткізуді
қосымша реттеу туралы
қағидаларына
1-қосымша
Жиналыстар және митингiлер өткізу орындары
р/с
Жиналыстар және митингiлер өткізу орындары
1.
Әйет ауылының Тәуелсіздік көшесіндегі орталық алаңы
Мәслихаттың
2019 жылғы 24 қазандағы
№ 317 шешіміне
2-қосымша
Жиналыстар, митингiлер,
шерулер, пикеттер және
демонстрациялар өткізуді
қосымша реттеу туралы
қағидаларына
2-қосымша
Шерулер және демонстрациялар өткізу маршруттары
р/с
Шерулер және демонстрациялар өткізу маршруттары
1.
Республика - Б. Майлин көшелерінің қиылысы Әйет ауылының Тәуелсіздік көшесіндегі алаңына дейін

О внесении изменений в решение маслихата от 16 мая 2016 года № 29 "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 24 октября 2019 года № 317. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 октября 2019 года № 8720. Утратило силу решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 19 августа 2020 года № 406
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 19.08.2020 № 406 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 24 июня 2019 года № 29 "О переименовании Тарановского района Костанайской области" и с совместным постановлением акимата Костанайской области от 12 декабря 2018 года № 20 и решением маслихата Костанайской области от 12 декабря 2018 года № 349 "О переименовании некоторых административно-территориальных единиц Тарановского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8174) маслихат района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" от 16 мая 2016 года № 29 (опубликовано 14 июля 2016 года в газете "Маяк", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6480) следующие изменения:
в преамбуле указанного решения словосочетание "районный маслихат" заменить на "маслихат района";
в Правилах о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций, утвержденных указанным решением:
словосочетание "Тарановского района" заменить на "района Беимбета Майлина";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Собрания, митинги, шествия, пикеты и демонстрации прекращаются по требованию представителя акимата района Беимбета Майлина в случаях когда:
1) не было подано заявление;
2) нарушен порядок их проведения, предусмотренный статьями 7, 8 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан".";
приложения 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ж. Курмангалиев
Секретарь маслихата района С. Сапабеков
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 октября 2019 года
№ 317
Приложение 1
к Правилам о дополнительном
регламентировании проведения
собраний, митингов, шествий,
пикетов и демонстраций
Места проведения собраний и митингов
Места проведения собраний и митингов
1.
Центральная площадь по улице Тәуелсіздік в селе Әйет
Приложение 2
к решению маслихата
от 24 октября 2019 года
№ 317
Приложение 2
к Правилам о дополнительном
регламентировании проведения
собраний, митингов, шествий,
пикетов и демонстраций
Маршруты проведения шествий и демонстраций
п/п
Маршруты проведения шествий и демонстраций
1
Пересечение улиц Республика – Б. Майлина до площади по улице Тәуелсіздік в селе Әйет