Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Белинский ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 18 қыркүйектегі № 2 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 қыркүйекте № 8660 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 1 тамыздағы № 01-20/284 ұсынысы негізінде Белинский ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Белинский ауылдық округі Қайындыкөл ауылында орналасқан Сауле Ерназарқызы Саламатованың жеке ауласына ірі қара малдың және жылқының құтыруының эпизоотиялық ошағына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Белинский ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2019 жылғы 20 мамырдағы № 1 шешімінің (2019 жылғы 23 мамырдағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8457 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Белинский ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім С. Ахмеджанов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Белинского сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области от 18 сентября 2019 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 сентября 2019 года № 8660
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 1 августа 2019 года № 01-20/284, аким Белинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в связи с эпизоотическим очагом бешенства крупного рогатого скота и лошади на территории частного подворья Саламатовой Сауле Ерназаровны, расположенного на территории села Кайындыколь Белинского сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Белинского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий" от 20 мая 2019 года № 1 (опубликовано 23 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8457).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Белинского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата района Беимбета Майлина после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким С. Ахмеджанов