Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 17 мамырдағы № 283 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 мамырда № 8461 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұзынкөл аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы Чапаев ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2015 жылғы 20 наурыздағы № 290 (2015 жылғы 26 мамырында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5573 болып тіркелген);
2) "Мәслихаттың 2015 жылғы 20 наурыздағы № 290 "Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы Чапаев ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 125 (2017 жылғы 12 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7238 болып тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 17 мая 2019 года № 283. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 мая 2019 года № 8461
В соответствии со статьей 27, подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Узункольского районного маслихата:
1) "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества Чапаевского сельского округа Узункольского района Костанайской области" от 20 марта 2015 года № 290 (опубликовано 26 мая 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5573);
2) "О внесении изменений в решение маслихата от 20 марта 2015 года № 290 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества Чапаевского сельского округа Узункольского района Костанайской области" от 15 сентября 2017 года № 125 (опубликовано 12 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7238).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.