Ақсу қалалық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "2019 жылы Ақсу қаласының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" № 290/38 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 тамыздағы № 337/46 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 тамызда № 6524 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 8-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 31 мамырдағы "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" № 359 қаулысына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "2019 жылы Ақсу қаласының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" № 290/38 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6233 болып тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармағында "жетпіс еселік айлық есептік көрсеткішке" деген сөздер "жүз еселік айлық есептік көрсеткішке" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ғ. Әмірханова
Қалалық мәслихат хатшысы М. Омарғалиев

О внесении изменения в решение Аксуского городского маслихата от 10 января 2019 года № 290/38 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты города Аксу в 2019 году"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 23 августа 2019 года № 337/46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 августа 2019 года № 6524
В соответствии с пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2019 года № 359 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан", Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 10 января 2019 года № 290/38 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты города Аксу в 2019 году" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6233, опубликованное 18 января 2019 года в газетах "Ақсу жолы", "Новый путь") следующее изменение:
в пункте 1 слова "семидесятикратному месячному расчетному показателю" заменить словами "стократному месячному расчетному показателю".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Аксуского городского маслихата по вопросам экономики и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Амирханова
Секретарь городского маслихата М. Омаргалиев