Ақсу қаласы Достық ауылдық округінің Пограничник ауылының "Гребенюк" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы Достық ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 1-03/15 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 6688 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы Достық ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 12 наурыздағы № 1-03/02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы Достық ауылдық округі әкімінің 12.03.2020 № 1-03/02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және Ақсу қаласының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 2-19/583 ұсынысы негізінде, Достық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласы Достық ауылдық округінің Пограничник ауылының "Гребенюк" шаруа қожалығының аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Достық ауылдық округінің әкімі Ж. Каирханов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Гребенюк" села Пограничник Достыкского сельского округа города Аксу
Решение акима Достыкского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 26 декабря 2019 года № 1-03/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 декабря 2019 года № 6688. Утратило силу решением акима Достыкского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 12 марта 2020 года № 1-03/02 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Достыкского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 12.03.2020 № 1-03/02 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора города Аксу от 3 декабря 2019 года № 2-19/583, аким Достыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бруцеллеза крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Гребенюк" села Пограничник Достыкского сельского округа города Аксу.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Достыкского сельского округа Ж. Каирханов