Шектеу іс-шараларын тоқтату және Баянауыл ауданы Жаңатілек ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 15 ақпандағы "Баянауыл ауданы Жаңатілек ауылдық округінің Жаңатілек ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-03-03 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Баянауыл ауданы Жаңатілек ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 10 маусымдағы № 1-03-02 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 маусымда № 6412 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес, Баянауыл ауданының мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бас инспекторының 2019 жылғы 4 мамырдағы № 2-19/97 ұсынысы негізінде, Жаңатілек ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл ауданы Жаңатілек ауылдық округінің Жаңатілек ауылының аумағында ірі қара мал бруцеллезі ауруын жою бойынша ветеринариялық–санитарлық іс-шаралар кешенін жүргізумен байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Баянауыл ауданы Жаңатілек ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 15 ақпандағы "Баянауыл ауданы Жаңатілек ауылдық округінің Жаңатілек ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-03-03 шешімнің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5870 болып тіркелген, 2018 жылғы 2 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі К. Шалбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Баянауыл ауданының
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Н. Даулетов
2019 жылғы "10" маусым
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ауыл
Шаруашылығы Министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Баянауыл
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Р. Нургалиев
2019 жылғы "10" маусым
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Қоғамдық денсаулық
сақтау комитеті Павлодар облысы
Қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің
Баянауыл аудандық қоғамдық денсаулық
сақтау басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы А. Карибжанов
2019 жылғы "10" маусым

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Жанатлекского сельского округа Баянаульского района от 15 февраля 2018 года № 1-03-03 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Жанатлек Жанатлекского сельского округа Баянаульского района"
Решение акима Жанатлекского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 10 июня 2019 года № 1-03-02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 июня 2019 года № 6412
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Баянаульского района от 4 мая 2019 года № 2-19/97, аким Жанатлекского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллеза крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия на территории села Жанатлек Жанатлекского сельского округа Баянаульского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Жанатлекского сельского округа Баянаульского района от 15 февраля 2018 года № 1-03-03 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Жанатлек Жанатлекского сельского округа Баянаульского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5870, опубликованно 2 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа К. Шалбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел ветеринарии Баянаульского района" Н. Даулетов
"10" июня 2019 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Баянаульская районная территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан" Р. Нургалиев
"10" июня 2019 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского государственного
учреждения "Баянаульское районное управление
охраны общественного здоровья Департамента охраны
общественного здоровья Павлодарской области
Комитета охраны общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан" А. Карибжанов
"10" июня 2019 года