Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды беру туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 16 мамырдағы № 158/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 мамырда № 6370 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабы 4 және 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Железин аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар шарттық негізде берілсін.
3. Железин ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 2 желтоқсандағы "Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар және сайлаушылармен кездесулерді өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы" № 411/11 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12-6-127 болып тіркелген, 2011 жылғы 16 желтоқсанда аудандық "Родные просторы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Железин ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 26 ақпандағы "Железин ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 2 желтоқсандағы "Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар және сайлаушылармен кездесулерді өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы" № 411/11 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 70/3 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3481 болып тіркелген, 2013 жылғы 21 наурызда аудандық "Туған өлке" және "Родные просторы" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Железин ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Кашкиров
"КЕЛІСІЛДІ"
Железин аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы Г. Беркало
2019 жылғы "16" мамыр
Железин ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "16" мамырдағы
№ 158/5 қаулысына
1-қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Р/с №
Сайлау учаскесінің нөмірі, елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Стендтер саны
1
№ 212 сайлау учаскесі, Алакөл ауылы
Целинная көшесі, 10, ауылдық Мәдениет үйі жанындағы стенд
1
2
№ 213 сайлау учаскесі, Башмачное ауылы
Совхозный тұйық көшесі, 2, ауылдық Мәдениет үйі жанындағы стенд
1
3
№ 214 сайлау учаскесі, Кузьмино ауылы
Бейбітшілік көшесі, 28, мектеп ғимараты жанындағы стенд
1
4
№ 215 сайлау учаскесі, Береговое ауылы
Береговая көшесі, 29, мектеп ғимараты жанындағы стенд
1
5
№ 216 сайлау учаскесі, Абай ауылы
Абай көшесі, 14, мектеп ғимараты жанындағы стенд
1
6
№ 217 сайлау учаскесі, Уәлиханов ауылы
Уәлиханов көшесі, 8, ауылдық Мәдениет үйі жанындағы стенд
1
7
№ 218 сайлау учаскесі, Веселая роща ауылы
Абай көшесі, 9, ауылдық Мәдениет үйі жанындағы стенд
1
8
№ 219 сайлау учаскесі, Дюсеке ауылы
Пришкольная көшесі, 1, бұрынғы мектеп ғимаратының жанындағы стенд
1
9
№ 220 сайлау учаскесі, Жаңабірлік ауылы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 16 мая 2019 года № 158/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 мая 2019 года № 6370
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с территориальной избирательной комиссией Железинского района места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Железинского района от 2 декабря 2011 года № 411/11 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для встреч с избирателями" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12-6-127, опубликованное 16 декабря 2011 года в районной газете "Родные просторы").
4. Признать утратившим силу постановление акимата Железинского района от 26 февраля 2013 года № 70/3 "О внесении изменений в постановление акимата Железинского района от 2 декабря 2011 года № 411/11 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для встреч с избирателями" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3481, опубликованное 21 марта 2013 года в районных газетах "Туған өлке" и "Родные просторы").
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Железинского района.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Кашкиров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Железинской районной
территориальной избирательной комиссии Г. Беркало
"16" мая 2019 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Железинского района
от "16" мая 2019 года № 158/5
Места для размещения агитационных печатных материалов
№ п/п
Номер избирательного участка, наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
Количество стендов
1
Избирательный участок № 212, село Алаколь
улица Целинная, 10, стенд у здания сельского Дома культуры
1
2
Избирательный участок № 213, село Башмачное
переулок Совхозный, 2, стенд у здания сельского Дома культуры
1
3
Избирательный участок № 214, село Кузьмино
улица Бейбітшілік, 28, стенд у здания школы
1
4
Избирательный участок № 215, село Береговое
улица Береговая, 29, стенд у здания школы
1
5
Избирательный участок № 216, село Абай
улица Абая, 14, стенд у здания школы
1
6
Избирательный участок № 217, село Валиханово
улица Валиханова, 8, стенд у здания сельского Дома культуры
1
7
Избирательный участок № 218, село Веселая роща
улица Абая, 9, стенд у здания сельского Дома культуры
1
8
Избирательный участок № 219, село Дюсеке
улица Пришкольная, 1, стенд у бывшего задания школы
1
9
Избирательный участок № 220, село Жанаберлык