Равнополь ауылдық округінің аумағында қауымдық сервитут белгілеу туралы
Павлодар облысы Успен ауданы Равнополь ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 21 қарашадағы № 1-03/1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 қарашада № 6643 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 19-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес, Равнополь ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімінің қосымшасына сәйкес Успен ауданы Равнополь ауылдық округінің аумағында жер пайдаланушылардан жер учаскелері алынбай қауымдық сервитут белгіленсін.

Об установлении публичного сервитута на территории Равнопольского сельского округа
Решение акима Равнопольского сельского округа Успенского района Павлодарской области от 21 ноября 2019 года № 1-03/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 ноября 2019 года № 6643
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Равнопольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут на территории Равнопольского сельского округа Успенского района без изъятия земельных участков у землепользователей согласно приложению к настоящему решению