2019 жылға арналған Алматы қаласы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс LVI сессиясының 2019 жылғы 31 қазандағы № 402 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2019 жылғы 12 қарашада № 1596 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 38-бабы 5) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 5-тармағына сәйкес, VІ сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес 2019 жылға арналған Алматы қаласы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері бекітілсін.
2. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының кәсіпкерлік және коммуналдық шаруашылықты дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы К.В. Авершинге жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс LVІ сессиясының төрағасы А. Шілікбаев
VІ сайланған Алматы қаласы мәслихат хатшысы Қ. Қазанбаев
Алматы қаласы мәслихатының
2019 жылғы 31 қазандағы
№ 402 шешіміне
қосымша
2019 жылға арналған Алматы қаласы бойынша жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдалану үшін төлемақы мөлшерлемелері
Өзендер, көлдер, теңіздер бассейні
Тұрғын-үй пайдалану және коммуналдық қызметтер (теңге/1000 текше метр)
Өнеркәсіп жылу энергетикасын қоса есептегенде (теңге/1000 текше метр)
Ауыл шаруашылығы (теңге/1000 текше метр)
Су көздерінен су алуды жүзеге асыратын тоған шаруашылықтары (теңге/1000 текше метр)
Гидроэнергетика (теңге/1000 киловатт- сағат)
Су көлігі, (теңге/1000 тонна- шақырым)
Балқаш және Алакөл көлдері бассейні

Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по городу Алматы на 2019 год
Решение внеочередной LVI-й сессии маслихата города Алматы VI созыва от 31 октября 2019 года № 402. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 12 ноября 2019 года № 1596. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Aлматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по городу Aлматы на 2019 год согласно приложению к настоящему решению.
2. Аппарату Маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по развитию предпринимательства и коммунального хозяйства маслихата города Алматы Авершина К.В.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной LVI-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва А. Чиликбаев
Секретарь маслихата города Алматы VI-го созыва К. Казанбаев
Приложение
к решению маслихата
города Алматы
от 31 октября 2019 года № 402
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников
по городу Aлматы на 2019 год
Бассейны рек, озер, морей
Жилищно эксплутационные и коммунальные услуги (тенге/1000 кубических метров)
Промышленность включая теплоэнергетику (тенге/1000 кубических метров)
Сельское хозяйство (тенге/ 1000 кубических метров)
Прудовые хозяйства осуществляющие забор из водных источников (тенге/1000 кубических метров)
Гидроэнергетика (тенге/ 1000 киловатт-час)
Водный транспорт (тенге/1000 тонна-километр)
Бассейны рек и озер Балхаш и Алаколь