Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Шағалалы ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 15 тамыздағы № 7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 тамызда № 5542 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес, Аққайың ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 12 шілдедегі № 08-02/318 ұсынысы негізінде Шағалалы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Шағалалы ауылдық округінің Степное ауылында орналасқан "Солтүстік Қазақстан ауыл шаруашылық тәжірибе станциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мал шаруашылық фермалар аумағында ірі қара мал туберкулезіне қарсы іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Шағалалы ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын енгізуге байланысты ветеринариялық режимін белгілеу туралы" 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 16 (2018 жылғы 13 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5065 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Г. Добромирова

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Шагалалы Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 15 августа 2019 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 августа 2019 года № 5542
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Аккайынского района от 12 июля 2019 года № 08-02/318 аким сельского округа Шагалалы РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по туберкулезу крупного рогатого скота на территории животноводческих ферм товарищества с ограниченной ответственностью "Северо-Казахстанская сельскохозяйственная опытная станция", расположенных в селе Степное сельского округа Шагалалы Аккайынского района Северо-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Шагалалы "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий" от 5 декабря 2018 года № 16 (опубликовано 13 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5065).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Г. Добромирова