Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 399 "Салық салу объектілерінің Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін (К айм) бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 373 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 желтоқсанда № 5724 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 529-бабы 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Занының 26-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "Салық салу объектілерінің Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының елді мекендеріне орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэфициенттерін (К айм) бекіту туралы" 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 399 (2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5106 болып тіркелді) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:
11, 37, 67 реттік нөмірлер, жолдары алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Айыртау ауданының әкімі Б. Исманов
"КЕЛIСIЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрлігі мемлекеттік кірістер
комитеті СолтүстікҚазақстан
облысы бойынша мемлекеттік
кірістер департаментінің Айыртау
ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________С.Мейрамов
2019 жылғы "____"___________

О внесении изменений в постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 26 декабря 2018 года № 399 "Об утверждении коэффициентов зонирования (К зон), учитывающих месторасположение объектов налогообложения в населенных пунктах Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 11 декабря 2019 года № 373. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 декабря 2019 года № 5724
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 25 декабря 2017 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении коэффициентов зонирования (К зон), учитывающих месторасположение объектов налогообложения в населенных пунктах Айыртауского района Северо-Казахстанской области" от 26 декабря 2018 года №399 (опубликовано 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5106) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
строки, порядковые номера 11, 37, 67 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким Айыртауского района Б. Исманов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управлениегосударственных доходов
по Айыртаускому району департамента
государственных доходов
по Северо-Казахстанской области
комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
___________ С.Мейрамов
"___" _______2019 года