Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Айсары ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 26 ақпандағы № 02 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 ақпанда № 5238 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 – бабы 8) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 07-29/8 ұсынысы негізінде, Айсары ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Айсары ауылдық округі Айсары ауылы аумағында орналасқан ірі қара мал бруцеллезіне шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Айсары ауылдық округі әкімінің "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Айсары ауылдық округі Айсары ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2018 жылғы 20 маусымдағы №3 (2018 жылғы 09 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4789 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Айсары ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы
С.Касенова

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Айсаринского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области от 26 февраля 2019 года № 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 февраля 2019 года № 5238
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Акжарского района Северо-Казахстанской области от 25 января 2019 года № 07-29/8, исполняющий обязанности акима Айсаринского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота находящегося на территории села Айсара Айсаринского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Айсаринского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота находящегося на территории села Айсара Айсаринского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области" от 20 июня 2018 года №3 (опубликовано 09 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4789).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Айсаринского
сельского округа
С.Касенова